Image
IF WEDDING FASHION İZMİR

Moda ve tutkunun birleşimi IF Wedding Fashion İzmir, 2023’te de sektörün önde gelen profesyonellerine 17. kez mükemmel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

İletişim ve iş bağlantıları kurmanın en hızlı ve güvenilir yolu olan IF Wedding Fashion İzmir, sizi 21-24 Kasım tarihleri arasında fuarizmir’de bekliyor.KATILIMCI PROFİLİ
KATILIMCI PROFİLİ

Gelinlik
Damatlık
Abiye Giyim
Çocuk Abiye Giyim
Aksesuar (Duvak, Çiçek, Taç, Eldiven, Bindallı, Gelinlik-Damatlık Ayakkabısı)
Sektörel Yayın Kuruluşu

STANT ÜCRETLERİ
STANT ÜCRETLERİ

ÖZEL STANT
BOŞ ZEMİN
 
1440 TL / m² + KDV
( Oda ve Dernek %20 İndirimli Fiyatı )  
+ 1.500 TL + KDV Elektrik bağlantı ücreti eklenir.

STANDART STANT

2940 TL /  + KDV  
+ 1.500 TL + KDV Elektrik bağlantı ücreti eklenir.  
Minimum yer 30’dir .
 

IFWF-2022
IFWF-2022

If Wedding Fashion İzmir’de başta İzmir ve İstanbul olmak üzere Ankara, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya , Manisa, Rize, Sakarya’dan 210 yerli katılımcı ve Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Kanada, Dubai, Hollanda, Hong Kong, İran, Kosova, Lübnan, Rusya’dan 13 yabancı katılımcı firmalarının kullanılan net 22.060 m² alanda ürünlerini sergileyen toplamda 223 katılımcıların yanı sıra moda şovları, defileleri, özel etkinlikleri ve fuar süslemeleriyle göz dolduran IF Wedding Fashion İzmir, ticari görüşmeleriyle sektöre katkı sağladı.

İZMİR
İZMİR

Çok yönlü üretim olanağı, zengin doğal kaynakları ve nitelikli yaşam kalitesini bir arada sunan şehir... Türkiye’de ve dünyada, tarım, sanayi ve tekstil gibi sektörlerin tümünde önemli bir potansiyele sahiplik yapıyor.

Direct İzmir
Direct İzmir projesi vakfımız bünyesindeki kurumlar, havayolu şirketleri ve sektörün diğer paydaşlarıyla birlikte, havacılık sektörünün beklentileri doğrultusunda, İzmir’den direkt uçuş yapılan yeni destinasyonların açılması, mevcut destinasyonların sayı ve sıklığının artırılması, mevsimlik uçuşların bütün yıla yayılması ve İzmirliler nezdinde direkt uçuş yapılan destinasyonların bilinirliğinin artırılmasını hedefliyor.

Image