Image
IF WEDDING FASHION İZMİR

Moda ve tutkunun birleşimi IF Wedding Fashion İzmir, 2024 yılında 18. defa sektörün önde gelen profesyonellerine mükemmel fırsatlar sunmaya hazırlanıyor.

İletişim ve iş bağlantıları kurmanın en hızlı ve güvenilir yolu olan IF Wedding Fashion İzmir, sizi 19-22 Kasım tarihleri arasında fuarizmir’de bekliyor.

KATILIMCI PROFİLİ
KATILIMCI PROFİLİ

Gelinlik
Damatlık
Abiye Giyim
Çocuk Abiye Giyim
Aksesuar (Duvak, Çiçek, Taç, Eldiven, Bindallı, Gelinlik-Damatlık Ayakkabısı)
Sektörel Yayın Kuruluşu

STANT ÜCRETLERİ
STANT ÜCRETLERİ

Yakında güncellenecektir.

IFWF-2023
IFWF-2023

TOPLAM KATILIMCI SAYISI: 228
KURULAN STANDLARIN TOPLAM NET ALANI: 21944 m²
FUARA KATILAN TOPLAM YABANCI ÜLKE SAYISI: 7
DOĞRUDAN YABANCI KATILIMCI SAYISI: 10
KATILIMCI İLLER (11 İL):
Adana(1), Ankara(7), Bursa(3), Gaziantep(1), İstanbul(98), İzmir(102), Kayseri(1), Kocaeli(1), Konya (2), Manisa(1), Sakarya(1)
KATILIMCI ÜLKELER (7 ÜLKE):
Almanya(1), Hong Kong(1), İran(1), Kosova(4), Kuzey Makedonya(1), Lübnan(1), Özbekistan(1)

İZMİR
İZMİR

Çok yönlü üretim olanağı, zengin doğal kaynakları ve nitelikli yaşam kalitesini bir arada sunan şehir... Türkiye’de ve dünyada, tarım, sanayi ve tekstil gibi sektörlerin tümünde önemli bir potansiyele sahiplik yapıyor.

Detaylı Bilgi

Direct İzmir
Direct İzmir projesi vakfımız bünyesindeki kurumlar, havayolu şirketleri ve sektörün diğer paydaşlarıyla birlikte, havacılık sektörünün beklentileri doğrultusunda, İzmir’den direkt uçuş yapılan yeni destinasyonların açılması, mevcut destinasyonların sayı ve sıklığının artırılması, mevsimlik uçuşların bütün yıla yayılması ve İzmirliler nezdinde direkt uçuş yapılan destinasyonların bilinirliğinin artırılmasını hedefliyor.Image