IF WEDDING
FASHION İZMİR

Alanında Avrupa’nın en büyüğü ve sektörün Uluslararası Fuarcılık Endüstrisi Derneği (UFI) onaylı tek fuarı olan IF Wedding Fashion İzmir, 18. yılında da İzmir’den Türk ve uluslararası markaları dünyaya duyurmaya devam ediyor.

Her yıl dünyanın dört bir yanından ağırladığı yabancı alım heyetleri ile gelinlik ve abiye sektörü ihracatına katkı sağlayan IF Wedding Fashion İzmir, başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçi ağırlamaktadır.

IF Wedding Fashion İzmir, yerli ve uluslararası ziyaretçilerin bir araya gelip büyük bir ağ oluşturmasını sağlayan, modanın ana oyuncularının oluşturdukları bu ağı büyüterek genişleten, uluslararası pazarda sektör için önemli bir referans olan, ticari sahada aktif rol oynayacağınız büyük bir platform...

  • Image
      ZİYARET ZAMANI

      Fuar Tarihi: 19-22 Kasım 2024
      Ziyaret Saatleri: 10.00 - 19.00

Image

SAYILARLA 2023
IF WEDDING FASHION İZMİR

AMERİKA

KUZEY AFRİKA

KUZEY AVRASYA

AVRUPA

ORTA DOĞU

ZİYARETÇİ PROFİLİ

Perakendeciler
Zincir Mağazalar
Mağazalar
Toptancılar
Tasarımcılar
İhracatçılar ve İthalatçılar
Dış Ticaret Şirketleri
Moda Yayın Kuruluşları
Giyim Sanayi Kurum ve Kuruluşları

18. IF WEDDING FASHION

Her yıl dünyanın dört bir yanından ağırladığı yabancı alım heyetleri ile gelinlik ve abiye sektörü ihracatına katkı sağlayan IF Wedding Fashion İzmir, başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçi ağırlamaktadır.

Image Image
Image
Image2
HOSTED BUYER

IFWF kapsamında, fuarizmir ev sahipliğinde gerçekleşen Hosted Buyer programı ile, gelinlik, damatlık ve abiye giyim sektörünün ticaret hacminin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel ziyaretçiler ile katılımcıları, gelinlik, damatlık ve abiye giyim ürün gruplarına göre bir araya getiren B2B görüşmeleri ile, iş birliklerini geliştiren ve bu sayede daha verimli iş ilişkilerinin kurulmasını sağlayan ayrıcalıklı bir programdır.

Satın alma yetkisine sahip tüm yabancı sektör profesyonellerini Hosted Buyer programına davet ediyoruz.

IF WEDDING FASHION İZMİR
ULAŞIM

FUAR İZMİR;
Adnan Menderes Havaalanı’na 8 km uzaklıktadır.
Çevre yoluna yakınlığı, şehir trafiğine girmeden ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Toplu taşıma (vapur, metro ve otobüs) seferleri sıklıkla hizmet vermektedir. Şehir içi otobüsler sayesinde fuar alanının kadar ulaşım mümkündür.

Ayrıca fuar etkinlik dönemlerinde, organizatör firmalar tarafından ücretsiz servis hizmetleri verilmektedir. Fuar tarihlerinde servis hareket saatleri ve noktaları sayfamızda yayınlanacaktır.

VİSİT İZMİR

İzmir’e dair tüm güncel bilgilerin yer aldığı şehir rehberiniz, size mükemmel seyahatinizi planlamada yardımcı olur. İzmir’in tanıtım yüzü, Visit İzmir ile şimdi şehri keşfetmek basit ve eğlenceli.
Şehirdeki yenilikler, görülecek yerler, konaklama ve etkinliklere dair detaylı bilgiler içeren Visit İzmir, tüm bu noktalara nasıl ulaşılabileceğinizi güncel haritalar üzerinden gösteriyor.
Visit İzmir hakkında görüş ve önerilerinizi visitizmir@izmirvakfi.org e-posta adresine iletebilirsiniz.

VİSİT İZMİR
Image