IF WEDDING
FASHION İZMİR

Alanında Avrupa’nın en büyüğü ve sektörün Uluslararası Fuarcılık Endüstrisi Derneği (UFI) onaylı tek fuarı olan IF Wedding Fashion İzmir, 18. yılında da İzmir’den Türk ve uluslararası markaları dünyaya duyurmaya devam ediyor.

Her yıl dünyanın dört bir yanından ağırladığı yabancı alım heyetleri ile gelinlik ve abiye sektörü ihracatına katkı sağlayan IF Wedding Fashion İzmir, başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçi ağırlamaktadır.

IF Wedding Fashion İzmir, yerli ve uluslararası ziyaretçilerin bir araya gelip büyük bir ağ oluşturmasını sağlayan, modanın ana oyuncularının oluşturdukları bu ağı büyüterek genişleten, uluslararası pazarda sektör için önemli bir referans olan, ticari sahada aktif rol oynayacağınız büyük bir platform...

  • Image
      ZİYARET ZAMANI

      Fuar Tarihi: 19-22 Kasım 2024
      Ziyaret Saatleri: 10.00 - 19.00

Image

SAYILARLA 2023
IF WEDDING FASHION İZMİR

AMERİKA

KUZEY AFRİKA

KUZEY AVRASYA

AVRUPA

ORTA DOĞU

ZİYARETÇİ PROFİLİ

Perakendeciler
Zincir Mağazalar
Mağazalar
Toptancılar
Tasarımcılar
İhracatçılar ve İthalatçılar
Dış Ticaret Şirketleri
Moda Yayın Kuruluşları
Giyim Sanayi Kurum ve Kuruluşları

18. IF WEDDING FASHION

Her yıl dünyanın dört bir yanından ağırladığı yabancı alım heyetleri ile gelinlik ve abiye sektörü ihracatına katkı sağlayan IF Wedding Fashion İzmir, başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçi ağırlamaktadır.

Image Image
Image
Image2
HOSTED BUYER

İZFAŞ tarafından oluşturulan Hosted Buyer programı ile IF Wedding Fashion İzmir, sektörün ticaret hacmini ve kalitesini geliştirmeyi amaçlar.
Yurt dışından gelen profesyonel ziyaretçiler ile katılımcıları hedef ürün gruplarına göre bir araya getiren B2B görüşmeler ile bu birlikteliği pekiştirip geliştiren ve bu sayede daha verimli iş ilişkileri kurulmasını sağlayan ayrıcalıklı bir programdır. Satın alma yetkisine sahip tüm yabancı sektör profesyonelleri kolay bir şekilde Hosted Buyer programına katılabilir.

IF WEDDING FASHION İZMİR
ULAŞIM

FUAR İZMİR;
Adnan Menderes Havaalanı’na 8 km uzaklıktadır.
Çevre yoluna yakınlığı, şehir trafiğine girmeden ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.
Toplu taşıma (metro ve otobüs) seferleri yoğundur. Şehir içi otobüsler fuar alanının içine kadar hizmet vermektedir.

Ayrıca fuar etkinlik dönemlerinde, organizatör firmalar tarafından ücretsiz servis hizmetleri verilmektedir. Fuar tarihlerinde servis hareket saatleri ve noktaları sayfamızda yayınlanacaktır.

VİSİT İZMİR

İzmir’e dair tüm güncel bilgilerin yer aldığı şehir rehberiniz, size mükemmel seyahatinizi planlamada yardımcı olur. İzmir’in tanıtım yüzü, Visit İzmir ile şimdi şehri keşfetmek basit ve eğlenceli.
Şehirdeki yenilikler, görülecek yerler, konaklama ve etkinliklere dair detaylı bilgiler içeren Visit İzmir, tüm bu noktalara nasıl ulaşılabileceğinizi güncel haritalar üzerinden gösteriyor.
Visit İzmir hakkında görüş ve önerilerinizi visitizmir@izmirvakfi.org e-posta adresine iletebilirsiniz.

VİSİT İZMİR
Image